Nasze początki

Jesteśmy duetem, który za misję obrał sobie ułatwienie zarówno nauczania, jak i uczenia się dosyć wymagającego języka, jakim jest polski. Chcielibyśmy, aby uczenie (się) polskiego było zarówno przyjemniejsze, jak i przystępniejsze.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile wysiłku wkładają w swoją pracę nauczyciele. Niestety, to ciągle niedoceniany i słabo opłacany zawód. Nauczyciele wciąż otrzymują niewiele w zamian za włożony wysiłek i długie godziny spędzone na przygotowywaniu materiałów dla poszczególnych grup czy uczniów. Dlatego chcielibyśmy stworzyć przestrzeń, w której nauczyciele będą mogli dzielić się swoimi materiałami i tym samym pomagać sobie wzajemnie.

 • Joanna Pasek

  Lektorka Polskiego, Edukatorka oraz Autorka

  Zajmuję się uczeniem języka polskiego oraz angielskiego od 12 lat. Prowadziłam kursy języka ogólnego, medycznego oraz biznesowego dla uczniów na różnych poziomach i w różnych grupach wiekowych. Jestem również trenerką nauczycieli. Niedawno opublikowałam swoją pierwszą książkę „68 pomysłów na lekcje polskiego”.

  LinkedIn 
 • Firat Kocaman

  Product Designer oraz Ilustrator

  Jestem Product Designerem z doświadczeniem w startupach, agencjach, korporacjach oraz jako freelancer. Specjalizuję się w internetowych i mobilnych aplikacjach w różnych branżach. Teraz również projektuję oraz ilustruję materiały, które tutaj oferujemy.

  LinkedIn 

Tu jesteśmy teraz

Na razie jest nas tylko dwoje, ale mamy nadzieję, że pewnego dnia Linguify stanie się platformą, na której nauczyciele będą mogli umieszczać swoje materiały do nauki języka, dzielić się swoimi pomysłami i w rezultacie zrobić krok w kierunku samodzielnego publikowania, a przy okazji znaleźć dla siebie dodatkowe źródło dochodu.

Oferujemy wysokiej jakości materiały przygotowane przez doświadczonych nauczycieli i gotowe do wykorzystania zarówno na lekcjach w klasie, jak i na zajęciach online. Każda strona została przygotowana z największą dbałością. Znajdziecie tu inspirujące i pięknie ilustrowane materiały.

Mamy nadzieję, że przydadzą Wam się w pracy.

- Joanna & Firat